Scandic hotell i Göteborg

Destination Gothenburg - Coffeehouse_Fredsgatan

Du spiser godt i Göteborg. Her er det et bredt utvalg av restauranter.

Prøv vestkystens spesialiteter, som ferske smögenreker, sjøkreps, blåskjell og hummer. En annen spesialitet i Göteborg er kafébesøk. Sveriges største kanelbolle spiser du på Kafé Husaren i Hagas koselige brosteinsstrøk. En rykende espresso finner du hos Mauritz Café på Fredsgatan. Varme dager koser du deg på en av byens mange uteserveringer.

 
 


     


     



     



     

     

    Du må være innlogget for å bestille en bonusnatt.



     

     
     

    Uansett om du bestiller hotellrom eller er innom på et møte, så finnes det et Scandic for deg. I dag har vi 151 hoteller i Norden og Nord-Europa. De nærmeste årene er målet vårt å ekspandere, hovedsakelig i Skandinavia, Nord- og Øst-Europa og Russland.
     
    Utgangspunktet vårt er å tilby deg et godt opphold og samme høye servicenivå på alle hotellene våre. Totalt er vi 6 600 medarbeidere som jobber for at du skal kunne lade opp med ny energi og få det du forventer deg av oppholdet ditt.

    Bli medlem
      • Fordeler fra første dagen
      • Tjen poeng til bonusnetter
      • Spesialtilbud til medlemmer