MEF

Scandic er stolt samarbeidspartner med Maskinentreprenørenes Forbund. Avtalen dekker hotellovernatting i tillegg til kurs- og konferansetjenester. Under finner du informasjon om hvordan du kan bestille.

Hva inngår i avtalen?

  • Hotellovernatting (rom/frokost)
  • Gjelder bestillinger mellom 1-9 rom (individuelle bestillinger)
  • På noen hoteller har MEF en fastpris, mens på andre har MEF en rabatt
  • Avtalen gjelder i Norge, Sverige, Danmark, Finland, Tyskland og Polen
  • For grupper over 9 personer (gruppebestillinger) gjelder andre priser og andre vilkår
  • Kurs og konferanse (dagmøter og møter med overnatting og middag). Faste avtalepriser på norske hoteller

Hvordan bestiller jeg individuelle hotellovernattinger?

  • Bestill på denne siden
  • Bestill på telefon: +47 23 15 50 00 (sentralnummer) - Husk og oppgi avtalekode D000023796 for å sikre riktig pris og registrering

Hvordan bestiller jeg kurs og konferanse og gruppebestillinger for grupper over 9 personer?

Velg landsdel:

Oslo og Østlandet

Hege Neverdal
E-post: Hege.Neverdal@scandichotels.com 
Telefon: +47 950 44 242

Innlandet

Guri Sjetne 
E-post: Guri.Sjetne@scandichotels.com
Telefon: +47 909 31 236

Sør- Vestlandet og Sørlandet

Kåre Sørensen
E-post: Kare.Sorensen@scandichotels.com
Telefon: +47 971 79 400

Nord- Vestlandet

Jon Vatlestad Uglum
E-post: jon.uglum@scandichotels.com
Telefon: +47 416 84 782

Midt-Norge

Kent Johansen
E-post: Kent.Johansen@scandichotels.com Telefon:+47 941 38 617

Nordland

Christine Ilstad
E-post: christine.ilstad@scandichotels.com  
Telefon: +47 410 08 177  

Troms og Finnmark

Tonje Barth
E-post: tonje.barth@scandichotels.com 
Telefon:+47 473 14 695

Avtaleansvarlig for avtalen hos Scandic:

Brynjar Wågø
e-post: Brynjar.wago@scandichotels.com 
Mobil: 480 32 480

Ikke medlem i Scandic Friends?